Hakkımızda

İzmir Koltuk İmalatçısı KARDEŞLER KOLTUK

Kardeşler Koltuk Mobilya olarak, İzmir Karabağlar’da 1994 yılından bu yana, Oturma Grupları, ve Mobilya imalatı yapmaktayız. 1994 yılında 1.000 m2 de üretime başlamışken, 2017 yılı itibari ile 3.500 m2 de kendi mülkümüz olan ”Kardeşler Koltuk Mobilya” üretim merkezimizde, ”Mehmet Türü” sevk ve idaresinde, devamlı artan satışlarımız ile hızlı bir yükselen üretim ve satış grafiğimiz ile devam etmektedir.

Kardeşler Mobilya ve Koltuk olarak her zaman için doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden, Kaliteli ve Ekonomik Oturma grupları & mobilya üretimimiz, İzmir halkı tarafından daima hak ettiği ilgi ve talebi görmüştür.

Bütün koltuk takımlarımızda, çelik profil iskelet, kurutulmuş gürgen ağaç, birinci sınıf sünger, kaliteli döşeme malzemeleri, kaliteli boya ve cilalar kullanılmaktadır. Tüm Mobilya & Oturma Grubu ürünlerimiz, malzeme ve işçilik hatalarına karşılık 3 yıl Garantimiz altındadır. Fakat siz gönül rahatlığı ile, 10 yıldan fazla süre sorunsuz olarak kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bugüne kadar Kardeşler Koltuk Takımları ve Mobilyalarını alan 23.000 müşterimize minnet ve şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla,

KARDEŞLER KOLTUK MOBİLYA, Karabağlar, İZMİR