İndirimli Koltuk Takımları – İZMİR

İndirimli Koltuk Takımları İzmir - En Ucuz Koltuk Takımı Fiyatları İzmir - İzmir Karabağlar indirimli Koltuk Takımı Fiyatları

İzmir İndirimli Koltuk Takımları

İzmir Karabağlar’da, indirimli, hesaplı, uygun fiyata Oturma Grubu, Koltuk Takımları, Köşe Takımları, Kanepe ve Çekyatı imalatçıdan alalım diye arıyorsanız tam adrestesiniz. 1984 yılından bu yana 23.000 den fazla müşterimizin evlerine ürünlerimizle konuk olduğumuz için mutluyuz.

Hoş Geldiniz. Sayfamızı ziyaret ettiğinize göre, ”Oturma Grubu” veya ”Mobilya” almaya niyetlisiniz. Bizler de, sizler için durup dinlenmeden ”Koltuk Takımları” üretiyoruz. İmalatçı olduğumuz için, tüm  Koltuk Takımlarımızın, köşe takımlarımızın, salon koltuklarımızın fiyatları sizleri şaşırtacak ölçüde uygundur.  Uzun yıllar boyunca, Türkiye’nin ve Ege Bölgesinin bilinen çok meşhur mağazalarına  yapmış olduğumuz imalat neticesinde, Ege Bölgesinin, İzmir’in bilinen ve sektörümüzde uygun fiyatlı ve kaliteli mal üreten firmalarından birisi olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

İndirim Oranları % 35 – % 40 Koltuk Takımları Fiyatları

Üretici ve imalatçı olmamızdan dolayı tüm koltuk takımlarında, kanepe, çekyat, otel koltukları, dinlenme koltuklarında % 40 gibi gerçek indirimli satış fiyatlarını sizlere sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Kardeşler Koltuk ve Mobilya olarak bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Karabağlar Kardeşler Koltuk & Mobilya Mağazamız, Karabağlar Sanayisinin hemen girişinde, ulaşım açısından çok kolay bir noktada bulunmaktadır. Fotoğraflarda yaşanan renk kayıplarından dolayı, kaliteyi yerinde görmenizi tavsiye ederiz.

İndirimli Koltuk Takımları Kaliteli mi ?

Bizler ürünlerimizde; fırınlanmış kurutulmuş gürgen ağaç, silinebilir estetik ithal kumaşlar, 1. kalite süngerler ve 1. sınıf döşeme malzemeleri kullanmaktayız. İstenilmesi halinde, özel ölçü koltuk ve köşe koltuk takımları da yapmaktayız.

Bizlerden almış olduğunuz ürünleri, sağlık ve huzur içinde kullanmanızı temenni ederiz.

Saygılarımızla,

KARDEŞLER KOLTUK  &  MOBİLYA,

İzmir Karabağlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + six =