Koltuk Mobilya İmalatçıları – KARABAĞLAR – İZMİR

İzmir Koltuk Mobilya İmalatçıları – İzmir Koltuk İmalatı

Kardeşler Koltuk Takımları İzmir, Karabağlar. Karabağlar Mobilya Mağazası - İndirimli Koltuk Takımları. Kampanyalı, uygun, ucuz Koltuk Takımları Fiyatları, İzmir, Karabağlar. Kardeşler Koltuk Mobilya olarak, İzmir Karabağlar’da 1994 yılından bu yana, Oturma Grupları, ve Mobilya imalatı yapmaktayız. 1994 yılında 1.000 m2 de üretime başlamışken, 2017 yılı itibari ile 3.500 m2 de kendi mülkümüz olan ”Kardeşler Koltuk Mobilya” üretim merkezimizde, devamlı artan satışlarımız ile hızlı bir yükselen üretim ve satış grafiğimiz ile devam etmektedir.

Karabağlar Mobilya Sanayisi, İzmir‘in genişlemesi ve büyümesi neticesinde, şehir merkezinde kalmıştır. Bu durum bir çok avantajı ve bazı dezavantajları da beraberinde getirmekle beraber, İzmir’de mobilya ve Oturma Grupları almak isteyeler açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sadece şehir merkezinde kalmasından dolayı değil elbette, iç içe geçmiş, onlarca mobilya ve oturma grupları imalatçısının aynı bölgede toplanmış olmasından dolayı, fiyatlar da rekabetten dolayı, minimal seviyelerdedir. Arz talep meselesi elbette. Ayrıca İzmir, tüm İzmir ilçeleri ve Ege bölgesindeki bütün mobilya mağazaları da, tüm mobilya ihtiyaçlarını kolaylıkla uygun ve ekonomik fiyatlarla temin edebilecekleri imalatçıların bir arada bulunmasından memnunluk duymaktadırlar.

İzmir Karabağlar Mobilya Firmalarının tüm Türkiye’ye mal tedarik etmesinden dolayı, Karabağlar Mobilyacıları olarak Kısıkköy Mobilya olarak ta adlandırılan, Kısıkköy Mobilya Sanayisine şehir içinde geniş üretim ve satış alanlarının yetersizliğinden dolayı ”İzmir’in nadide mobilya firmalarının da” aralarında bulunduğu dev bir Mobilya Üretim ve Mağazalar Şehri kurmuşlardır. Havaalanını geçtikten sonra, Torbalı istikametine doğru kısa bir yolculukla da, Kısıkköy Mobilya Sanayisine ulaşmak mümkündür.

Mobilya ve Oturma grupları imalatına ilk olarak 1984 yılında, kanepe, çekyat, berjer koltuk üretimi ile başladığımızı ve ürünlerimizin İzmir’de ve tüm ilçelerinde tutulmasından dolayı da, yaklaşık olarak 10 yıl sonra, Kardeşler Mobilya & Koltuk Takımları imalatçısı olarak bizler, hali hazırda 4 katlı kendi Mobilya üretim Merkezimizde 23 yıldan bu yana ”kaliteli, ekonomik, indirimli Koltuk takımları ve Mobilya” imalatını ve satışını yapmaktan mutluluk duymaktayız. Üretim merkezimizin hemen altında, 500 m2 lik Karabağlar Kardeşler Koltuk Mobilya Showroom Mağazamız bulunmaktadır.

Kardeşler Mobilya ve Oturma Grupları olarak ürün gruplarımız aşağıdadır;

 1. Köşe Koltuk Takımları,
 2. Salon Koltuk Takımları,
 3. Maksi Koltuk Takımları,
 4. Avangard Koltuk Takımları,
 5. Kanepe, Çekyat , Üçlü oturma grupları
 6. Yataklı Koltuk Takımları,
 7. Hastane & Yurt Koltuk Takımları,
 8. Dinlenme Koltukları,
 9. Berjer Koltuklar
 10. Yatak Odası Takımları,
 11. Yemek Odası Takımları olarak, imalatını yapmış olduğumuz ürünleri saymamız mümkündür.

  

Kardeşler Mobilya ve Koltuk olarak her zaman için doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden, Kaliteli ve Ekonomik Oturma grupları & mobilya üretimimiz, İzmir halkı tarafından daima hak ettiği ilgi ve talebi görmüştür. Bütün koltuk takımlarımızda; çelik profil iskelet, kurutulmuş gürgen ağaç, birinci sınıf sünger, kaliteli döşeme malzemeleri, kaliteli boya ve cilalar kullanılmaktadır. Tüm Mobilya & Oturma Grubu ürünlerimiz, malzeme ve işçilik hatalarına karşılık 3 yıl Garantimiz altındadır. Fakat siz gönül rahatlığı ile, 10 yıldan fazla süre sorunsuz olarak kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bugüne kadar Kardeşler Koltuk Takımları ve Mobilyalarını alan 23.000 müşterimize minnet ve şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla,

KARDEŞLER KOLTUK MOBİLYA,  İzmir Karabağlar